#ПрихистимоКожного: на Житомирщині фактично проживає понад 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб

#ПрихистимоКожного: на Житомирщині фактично проживає понад 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб

  Як повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА, на сьогодні в області проживає 70 515  внутрішньо переміщених осіб, з них 19 770 – це діти.

33 тисячі  внутрішньо переміщених осіб наразі проживає в Житомирському районі, який є лідером за кількістю внутрішніх переселенців.

Майже 7,5 тис осіб обрали місцем тимчасового проживання Коростенський район. Місто Житомир  – 10 тис вимушених переселенців.

Нагадаємо, що для ВПО є 10 корисних платформ та ресурсів, які допоможуть адаптуватися у новому місці проживання.

Платформа «єДопомога» https://edopomoga.gov.ua (подання заяв на виплати від міжнародних організацій та держави,  отримання та надання волонтерської допомоги).

Портал «Прихисток» https://prykhystok.gov.ua (інформація про варіанти розміщення внутрішньо переміщених осіб, доступне житло).

Інформаційно-ресурсний центр «Взаємодія» https://viyna.net (інформація щодо дії у надзвичайних ситуаціях, довідки, мапи, електронні ресурси для постраждалого населення тощо).

Мапа закладів https://cutt.ly/QMjPfdp, які працюють під час відключень світла.

Електроний кабінет https://e-driver.hsc.gov.ua водія (перевірка і оплата адміністративних правопорушень, отримання інформації про авто та посвідчення водія, перевірка авто по VIN-коду, запис в електронну чергу).

Портал «Веземо» http://uz-vezemo.com (електронний сервіс для перевірки часу затримки рейсів, міжнародних та евакуаційних маршрутів тощо).

Єдине соціальне середовище зайнятості https://www.dcz.gov.ua (швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, онлайн-запис на прийом в Центр зайнятості тощо).

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua (отримання довідки ОК-5 та ОК-7, подання заяв до ПФУ, запис на прийом онлайн).

Сайт Liki24 https://liki24.com (онлайн-замовлення та доставка ліків).

Освітній чат-бот EducationUaBot https://cutt.ly/eByx7Lv (інформація про онлайн-навчання в Україні; пошук садочка, школи або коледжу за кордоном; відновлення особистих документів про освіту; продовження викладання та роботи під час війни; повернення до навчання незалежно від місця знаходження).

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework