Учасники бойових дій отримали у власність понад 12,1 тис. га земель для ведення особистого селянського господарства у Житомирській області

Учасники бойових дій отримали у власність понад 12,1 тис. га земель для ведення особистого селянського господарства у Житомирській області

  Від початку реалізації ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовці подали 20 745 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки.

  За результатами розгляду заяв учасникам бойових дій надано 11 552 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 17 442 га. На підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 7 677 земельних ділянок загальною площею 12 284 га.

  Із загальної кількості переважну більшість земельних ділянок військові отримали у власність для ведення особистого селянського господарства – 6 267 наділів площею 12 135 га. Ще 1 410 ділянок площею 149 га використають для індивідуального садівництва.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework