За втручання прокуратури до бюджету Коростишівської територіальної громади боржник сплатить понад 70 тис. грн за оренду землі

За втручання прокуратури до бюджету Коростишівської територіальної громади боржник сплатить понад 70 тис. грн за оренду землі

  Коростишівською окружною (на той час місцевою) прокуратурою вжито заходів представницького характеру стосовно стягнення у судовому порядку коштів за користуванням земельною ділянкою без правовстановлюючих документів.

 Установлено, що в 2017 році на підставі договору купівлі-продажу нерухомості товариство набуло право приватної власності на приміщення автозаправної станції, розташоване на земельній ділянці площею майже 0,12 га у місті Коростишеві.

  Відтак, власник автозаправки, відповідно до чинного законодавства,  повинен був укласти договір оренди земельної ділянки та вчасно сплачувати кошти за її користування.

  Однак товариство не виконало цієї вимоги, натомість безоплатно, за відсутності правовстановлюючих документів, тривалий час використовує земельну ділянку.

  Унаслідок цього бюджет Коростишівської територіальної громади недоотримав 73 тис. грн.

  Заявлений прокуратурою позов про стягнення боргу Господарським судом Житомирської області задоволений, недобросовісного орендаря зобов’язано сплатити зазначену суму у повному обсязі.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework