Поширював образи і завдання з матюками: у Житомирській області учень ліцею цькував вчителів

Поширював образи і завдання з матюками: у Житомирській області учень ліцею цькував вчителів

  У Житомирській області вчителі Вільшанського ліцею поскаржились у поліцію на цькування учнем. Спочатку старшокласник створював жартівливі меми у соцмережах, використовуючи фотографії педагогів.

  Учителі це терпіли, бо мати школяра - їхня колега. Але далі було більше - від імені потерпілих з їхніх акаунтів почали ширитися образи і нецензурний контент.

  Про це йдеться в сюжеті ТСН.

  Спочатку це мало вигляд як невдалі жарти, але потім переросло у відверті образи.

  Подружжя Бовкунів твердять, що їх цькує десятикласник. Вони обоє працюють у Вільшанському ліцеї: чоловік - вчитель праці, дружина - психологиня. Кажуть, спочатку меми стосувалися лише дорослих, а потім і їхньої неповнолітньої доньки. Вони містять не лише образи, а й нецензурну лексику. Кажуть, що триває це вже півтора року.

  Психологиня Надія Бовкун як ніхто знає, у підлітковому віці буває всяке. З учнем поговорили, він вибачився. Але згодом із соцмереж булінг перемістився у внутрішню мережу ліцею. Від імені вчителя посипалася груба лайка на колег і завдання для учнів з матюками.

  Учителі до школи викликали поліцію. Вчитель інформатики взявся з'ясовувати чи знову це робив той самий учень. Підтвердив, що частина повідомлень були  відправлені з IP-адреси саме цього школяра.

  А от вчителі, каже, часом у комп'ютерній грамотності відстають від учнів.

  "Вчителі оставляли свої акаунти відкритими і йшли додому. Деякі ж учні, вони ж діти, я не бачу тут нічого кримінального, вони заходили від імені вчителя і там щось писали, зокрема і такі образи", - пояснює вчитель інформатики Олександр Тичинський.

  Директор Вільшанського ліцею Ігор Гопкало також заступився за учня: "Ця дитина ні з ким не конфліктує. Він тихий, спокійний, флегматичний характер".

  У Житомирській області вчителі поскаржились у поліцію на цькування учнем. Спочатку старшокласник створював  жартівливі меми у соцмережах, використовуючи фотографії педагогів і їхньої доньки.  Учителі це терпіли, бо мама школяра - їхня колега. Але далі було більше - від імені потерпілих з їхніх акаунтів почали ширитися образи і  нецензурний контент. Більше про булінг у ліцеї – дивіться далі.    

  Мати учня, вихователька ліцею Лідія Плечко розповіла, що син зізнався, що був автором повідомлень, але не всіх. А з учителем праці, мовляв, торік у нього були непорозуміння.

  "Йому не подобався урок, як цей вчитель проводить і як подає матеріал. Мабуть, він виражав якесь невдоволення. Я, як мама, не відмовляюся від своєї відповідальності і щоб там не сталося, я з себе відповідальності не знімаю, бо це моя дитина", - сказала вона.

  У поліції на батьків учня за булінг склали адміністративний протокол. До відповідальності притягнуть і директора ліцею.

  "Якого проінформували про ситуацію педагоги, але він вчасно не втрутився і не відреагував вчасно, і не передав інформацію поліцейським", - пояснила речниця ГУ НП у Житомирській області Алла Ващенко.

  Хлопець поки що на уроки не ходить. Перевівся на домашнє навчання. 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework