На Житомирщині чиновник прийняв на роботу свою дружину та її преміював

На Житомирщині чиновник прийняв на роботу свою дружину та її преміював

  За участю прокурора обласної прокуратури Житомирським апеляційним судом розглянуто апеляційну скаргу правопорушника на рішення суду першої інстанції щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за допущений конфлікт інтересів та залишено її без задоволення.

  Натомість апеляційний суд погодився з позицією прокурора щодо призначення покарання та залишив у силі постанову Овруцького районного суду, яким посадову особу визнано винним у скоєнні правопорушень за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП і застосовано штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

  Йдеться про порушення головою сільської ради Овруцького району вимог Закону України «Про запобігання корупції» та допущення ним конфлікту інтересів.

  Установлено, що посадовець видав розпорядження про прийняття своєї дружини на дві посади в цій сільській раді (обидві – на 0,5 ставки) з посадовим окладом відповідно до штатного розпису сільської ради. У подальшому видав та підписав розпорядження щодо надання своїй дружині матеріальної допомоги на оздоровлення.

  В обох випадках сільський голова не повідомив належним чином НАЗК про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Суббота, 19/12/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework