Ємільчинська та Курненська громади розроблятимуть стратегії розвитку за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Ємільчинська та Курненська громади розроблятимуть стратегії розвитку за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

  Програма «U-LEAD з Європою» допомагатиме Ємільчинській та Курненській громадам розробити стратегії розвитку території. Сьогодні оприлюднили результати відбору пропозицій громад. Зі 183 заявок обрали 48, по дві громади на область.

   «Стратегічне планування для громад дозволяє якісно використовувати наданні повноваження та ресурси. Програма «U-LEAD з Європою» має значний досвід розробки стратегій розвитку і наступного року наші експерти супроводжуватимуть Ємільчинську та Курненську громади у цьому процесі», - наголошує Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

  Стратегія розвитку громади є важливою складовою загальнодержавної політики планування розвитку. Крім того, у цьому документі відображаються ключові пріоритети розвитку територій громади, регіону та держави, а це своєю чергою сприяє залученню додаткових коштів та інвестицій.

  Тому, наявність стратегії розвитку у громади відкриває нові можливості та програмує діяльність органів влади з виконання положень стратегії в незалежності від політичних обставин.

  Нагадаємо, що у 2020 році експерти Програми надавали підтримку Гришковецькій селищній та Вчорайшенській сільській громадам з розробки стратегій розвитку.

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework