За три роки в Житомирі на капітальні ремонти та реконструкції планують витратити 1,6 млрд грн

За три роки в Житомирі на капітальні ремонти та реконструкції планують витратити 1,6 млрд грн

  На сесії міської ради збираються затвердити міську цільову Програму «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об'єднаної територіальної громади на 2021–2023 роки».

   Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднений на сайті міськради 7 грудня, - інформує zhitomir.info.

  «Підвищення рівня комфорту та якості життя в місті шляхом підвищення технічних характеристик та зовнішнього вигляду будівель закладів бюджетної сфери міста, комфорту перебування в закладах бюджетної сфери міста, оновлення та створення нових місць відпочинку, занять фізкультурою та спортом, опорядження зовнішнього вигляду вулиць міста, належний стан доріг, вулиць та шляхопроводів, тощо на основі концентрації в одній установі фінансових ресурсів та кваліфікованих спеціалістів у галузі будівництва», - так визначив мету програми розробник – управління капітального будівництва.

  На її реалізацію планують витратити 1 млрд 612,68 млн грн, з яких: 394,29 млн грн – кошти міського бюджету; 753,47 млн грн – кошти державного бюджету; 464,92 млн грн – кошти інших джерел.

  Найбільші витрати заплановані на перший рік реалізації програми – 1 млрд 128,85 млн грн.

  Зокрема, в 2021 році планують витратити 500 млн грн на капітальний ремонт та реконструкцію вулиць, доріг і шляхопроводів, в тому числі за кошти міського бюджету хочуть капітально відремонтувати:

вул. Театральна (вул. В. Бердичівська – вул. Київська) – 8,8 млн грн;

вул. Б.Лятошинського – 10,8 млн грн;

вул. Небесної Сотні (площа Житній ринок – вул. Житній Базар) – 4,5 млн грн;

дорожнє покриття по провулку Івана Багряного – 660,37 тис. грн;

Київського шосе – 75 млн грн (і ще 75 млн грн в 2022 році);

завершення розпочатого в 2020 році капітального ремонту дорожнього покриття вул. Велика Бердичівська (вул. Довженка – перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка) – 4 млн 293,94 тис. грн;

завершення розпочатого в 2020 році капітального ремонту дорожнього покриття вул.Чуднівська – 5 тис. грн.

  Нагадаємо, на сесії міської ради 10 листопада 2020 року депутати проголосували за виділення з міського бюджету 2 млн 350 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) для чотирьох об’єктів, які планують капітально відремонтувати: Київське шосе – 1 млн 450 тис. грн; вул. Театральна (вул.Велика Бердичівська – вул.Київська) – 300 тис. грн; вул. Бориса Лятошинського – 420 тис. грн; вул. Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар) – 180 тис. грн.

  В цільовій програмі закладені кошти на 2021 рік на капітальний ремонт даху будівлі міської ради на майдані Корольова, 4/2 – 3 млн 751,55 тис. грн, а в 2022 році планують за 1,5 млн грн провести реконструкцію окремих приміщень в міській раді (сесійна зала міської ради з облаштуванням сцени та розведенням електричних мереж, депутатські кімнати та кабінет відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради (2 поверх), управління транспорту і зв'язку міської ради (3 поверх)).

  Також в програмі передбачені на 2021 рік кошти для реконструкції приміщень Богунської райради на вул. Перемоги,55 під «Прозорий офіс»: 3 млн 981,72 тис. грн з міського бюджету і 35 млн 835,5 тис. грн з державного бюджету.

  В наступному році УКБ планує за 2 млн 372,8 тис. грн зробити капітальний ремонт частини приміщень 1 поверху житлового будинку на вул. Київська, 9.

  Управлінню також планують 5 млн 452,21 тис. грн на спорудження пам’ятника «Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни у збройному конфлікті на сході України», з благоустроєм території навколо нього, за адресою: сквер – вул. Перемоги, 2.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework