Понад 26700 жителів Житомирщини знайшли цьогоріч нову роботу

Понад 26700 жителів Житомирщини знайшли цьогоріч нову роботу

  За 10 місяців 2020 року у підрозділах державної служби зайнятості в Житомирській області отримали статус безробітного на 30% більше відвідувачів, як за цей період у 2019 році, - понад 26,5 тис. осіб.

  Усього ж користувались послугами зі сприяння працевлаштуванню близько 71,9 тис. жителів області, з яких майже 41 тис. осіб мали статус безробітного.

  Через карантинні обмеження вибір місць праці помітно звузився: роботодавці області подали до служби зайнятості на 6,2 тис. вакансій менше, як у попередньому році, – загалом 35,1 тис. пропозицій. Кількість тих, хто отримав роботу, відповідно також зменшилась на 3,7 тис. осіб. Загалом упродовж січня-жовтня 2020 року було працевлаштовано понад 26700 жителів області, які користувались послугами обласної служби зайнятості. Причому, близько половини працевлаштованих (46%) знайшли підходящу вакансію у день звернення.

  За станом на 1 листопада в службі зайнятості Житомирщини зареєстровано близько 16,5 тис. безробітних жителів області та 2,5 тисячі вакансій. Навантаження на одне вільне робоче місце складає у середньому 7 претендентів (торік було 4). Працевлаштування ускладнює також професійно-кваліфікаціний дисбаланс між запитами роботодавців та тими, хто шукає роботу.   

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework