Журналісти порівняли Вінницю з Житомиром: гірший транспорт, кращі пляжі, спокійніше та пішоходніше

Журналісти порівняли Вінницю з Житомиром: гірший транспорт, кращі пляжі, спокійніше та пішоходніше

  Вінницький сайт Vежа розпочав проєкт «Вінниця у порівнянні»: порівнюють місто з чотирма іншими обласними центрами, які розташовані неподалік. Зокрема, у вересні відвідали Житомир і 19 листопада опублікували великий матеріал зі своїми враженнями, фото та відео, - зазначає zhitomir.info.

   Автори матеріалу зазначають, що в експедиції їх цікавила саме комфортність міста: зони відпочинку, транспорт, інфраструктура, медицина, освіта та інше.

  «За атмосферою Житомир нагадує курортне затишне містечко, де цілком можна провести вихідні з родиною. Там є чудові парки, красива архітектура, пішохідна вулиця, підвісний міст, набережна і… водонапірна вежа. На відміну від вежі Артинова, що у Вінниці, вона не є туристичним магнітом, хоча теж дуже гарна. З приводу туризму. За 2019 рік до бюджету Житомирської міської ОТГ надійшло 1 629 800 грн (у Вінниці – на 0,4 млн більше), а за 2020 рік (станом на 1 вересня) – 649,1 тис. грн», - пише вінницьке видання.

  Також наголошується, що в Житомирі жахливі трамваї, складна система оплати в громадському транспорті, дуже брудна річка Тетерів, в усіх сенсах Старий бульвар, але смачна їжа, прекрасний гідропарк із чистим пляжем та підвісний міст із новою набережною. Ще одна неприємна деталь – у Житомирі дуже багато написів фарбою з балончиків: на будівлях, скульптурах, альтанках, на щойно утепленій школі.

  Враження вінницьких журналістів від Житомира читайте та дивіться тут.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework