У Житомирі закінчили капремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, а тепер будуть усувати недоліки

У Житомирі закінчили капремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, а тепер будуть усувати недоліки

  У Житомирі будівельники закінчили капітальний ремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, втім, на деяких ділянках дороги роботи виконані неякісно.

 

  Про це  9 листопада розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук, - повідомляє Житомир.info.

  За його словами, 10 листопада представники підрядної організації планують зустрітись із замовником робіт – департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА.

  «На сьогодні попередньо технічним наглядом виявлено ряд недоліків. Сьогодні, наскільки мені відомо, в облдержадміністрації з цього приводу була нарада. І на завтра запрошений виконавець робіт. Ряд недоліків, які виявив технічний нагляд, будуть обговорювати завтра. Одні із них – це просадка люків в окремих місцях, невеликий відсоток нерівностей. І перехрестя Київської та вулиці Покровської. Завтра підрядна організація, яка виконувала роботи, повинна з замовником вирішити, яким чином ми будемо далі рухатись. По термінах вони вклались, і будемо чекати прийняття робіт», – каже заступник Житомирського міського голови.

 

  Поки на Київській не планують наносити дорожню розмітку, бо спочатку потрібно прийняти роботи. Але після нанесення розмітки на відремонтованій ділянці вулиці з’являться велосмуги.

  «Розмітка буде наноситись згідно з проєктом. В проєкті в нас є захисні смуги з обох сторін десь в районі одного метра. Рішення виконавчого комітету прийнято, і в проєктах переглядається, що ліва смуга руху має бути не більше ніж 3 метри. Щодо взагалі нанесення розмітки, то поки не прийнятий об’єкт, і не визначились точно із дефектами або якістю виконання робіт, то лише після того, як повністю буде прийняте дорожнє полотно, то не раніше як за два тижні буде нанесена розмітка», – розповідає Олександр Шевчук.

  Підрядна організація також повинна відмити сліди бітуму, який залишився на тротуарній плитці в центрі Житомира.

  «По всіх недоліках ми спілкуємось напряму з департаментом регіонального розвитку і директором Хоменко Інною Вікторівною. І щодо бітуму, який рознісся перед нанесенням асфальту, то підрядна організація пообіцяла, а я на власні очі бачив, що вони спробували цей бітум відмити. Сьогодні я зустрівся із технаглядом, і на цьому зауваженні додатково було наголошено. І вони пообіцяли найближчим часом всі ці недоліки постараються (усунути, – ред.) й відмити з плитки (бітум, – ред.)», – каже заступник мера.

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework