Новоград-Волинська місцева прокуратура вимагає накласти арешт на автомобіль з напівпричепом, який вивантажив сміття на території  міста

Новоград-Волинська місцева прокуратура вимагає накласти арешт на автомобіль з напівпричепом, який вивантажив сміття на території  міста

  Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, у межах досудового розслідування кримінального провадження, заявлено до слідчого судді  клопотання щодо накладення арешту на автомобіль марки VOLVO з напівпричепом, який розвантажив сміття на території колишнього підприємства та заборони його використання.

   Клопотання заявлено у ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом забруднення та псування земель відходами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля (ч.1 ст. 239 КК України).

  Зокрема, у місті Новоград-Волинському, на території колишнього м’ясокомбінату, 19.10.2020 слідчими поліції спільно із співробітниками УСБУ в області було виявлено та зафіксовано  розвантаження сміття, ймовірно, львівського, автомобілем марки VOLVO з напівпричепом.

  У подальшому виявлено замасковану ґрунтом та будівельними матеріалами купу сміття та сліди транспортного засобу, який  правоохоронцями зупинено на дорозі та вилучено як знаряддя скоєння кримінального правопорушення.

  Варто додати, що це не перший факт виявлення забруднення відходами  території міста, що викликає значний резонанс громади.

  За попередніми фактами триває досудове розслідування у кримінальних провадженнях за  ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364,  ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 241, ч. 2 ст. 367 КК України.

  Досудове розслідування проводить Новоград-Волинське відділення поліції.

  Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

  Новоград-Волинська місцева прокуратура

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework