«Міноборони Росії» будуть добувати берилий і уран на Житомирщині, - блогер

  Компанії, які планують добувати берилий, уран, ільменіти (титан) і цирконій в Олевському районі Житомирської області пов’язані зі спецслужбами Росії. А самі розробки загрожують екологічною катастрофою і вимиранню регіону. Блогер Олександр Громов в блозі на ютуб, надав факти.

 

  Фірму ТОВ Пержанська рудна компанія, яка отримала в 2019 році спецдозвіл на видобуток берілу в Олевському районі Житомирської області, очолив Танай Віктор Петрович. До 2016 року він працював у Росії і керував компаніями пов’язаними з видобутком рідкоземельних металів. З 21.06.2013 по 28.10.2014 був директором ООО «Індустріальна група» Російський Ведмідь» в Москві З 10.04.2014 по 15.10.2015 він керував ООО Арктик Углесінтез, після нього управляти цією компанією почав Бакай Ігор Михайлович, - розповідає olevsk.online.

  У Росії та Україні геологічні розробки рідкоземельних металів засекречені і знаходяться під юрисдикцією міністерства оборони, тому у керівництва і фахівців повинен бути допуск до роботи з секретними матеріалами.

  Якщо пан Танай керував компаніями пов’язаними з видобутком рідкоземельних металів в Росії у нього був допуск до секретності. Відповідно він взаємодіє з ФСБ або є співробітником спецслужби. Пержанське родовище за радянських часів було законсервовано, тому що роботи загрожують екологічною катастрофою в цілому регіоні. Вся документація була засекречена і зберігалася в міністерстві оборони Росії. Однак представникам цієї фірми під час війни Росія, надала засекречені документи.

  Розробки планується вести на особливо охоронюваної території Поліського заповідника, поруч з кордоном республіки Білорусь, проте Держгеонадра України з порушенням заборон, продали спецдозвіл сумнівній компанії.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework