На Житомирщині державного ревізора-інспектора податкової служби оштрафували за несвоєчасне подання декларації про майнові статки

  За участю прокурорів прокуратури Житомирської області судом визнано винною головного державного ревізора-інспектора одного з відділів ГУ Державної податкової служби в області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

 Постановою Богунського районного суду міста Житомира на правопорушницю накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

  Установлено, що державний ревізор-інспектор порушила вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, несвоєчасно (04.06.2020) без поважних причин подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

  Своє спізнення ревізор-інспектор у суді пояснила тим, що за певних сімейних обставин не мала доступу до комп’ютерної техніки, однак, суд не визнав це поважною причиною.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework