Для житомирян випустили серію роликів про можливості, які відкриває Статут міської ОТГ

  Публічні консультації, загальні збори, місцеві ініціативи, громадські слухання, електронні петиції громадську експертизу – це далеко не повний перелік механізмів, які прописані у Статуті Житомирської міської ОТГ.

  Цей важливий документ, який вважають конституцією громади, був прийнятий у квітні 2019 року, а до того Житомир лишався єдиним обласним центром, що не мав Статуту.

  Аби спонукати житомирян на практиці застосовувати механізми, які передбачені Статутом, і отримати можливість впливати на прийняття рішень у громаді, команда НУО «Сучасний Формат» підготувала інформаційні ролики.

  Кожної середи нове відео публікуватимуть на facebook-сторінці та Youtube-каналі громадської організації.

  «Затверджений Статут громади - основа. Головне - це застосування жителями громади інструментів, які відкриває Статут для захисту прав та інтересів жителів громади,  просування місцевих ініціатив, вирішення актуальних для громади проблем. Маємо надію, що інформаційна кампанія, яку ми розпочали, дозволить жителям нашої громади зрозуміти, як і в яких випадках вони можуть використовувати механізми Статуту для вирішення актуальних питань», — зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

  Інформаційні матеріали підготовлено в рамках впровадження проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Новини Житомира

 

Последнее изменение Среда, 24/06/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework