Два мери Житомирщини представляють Україну у Франції на семінарі Східного партнерства

  Бердичівський міський голова Василь Мазур та Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук у складі делегації самоврядців України беруть участь у семінарі Східного партнерства.

  Делегація Асоціації міст України у складі Василя Мазура - Бердичівського міського голови, Галини Мінаєвої - Чугуївського міського голови, Василя Сидора - Славутського міського голови, Юрія Матвійчука - Станишівського сільського голови, Сергія Орлова - заступника Маріупольського міського голови та Людмили Даменцової - заступника виконавчого директора АМУ бере участь у семінарі Східного партнерства, який проходить у містах Тур та Орлеан у Франції впродовж 22-23 січня 2020 року.

  Основні теми семінару - “Східне партнерство після 2020: перспективи та виклики” і “Співпраця між органами місцевого самоврядування”.

 Як поінформувала виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська, захід організований в рамках спільної угоди між Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування (AFCCRE), Асоціацією міст Польщі (ZMP) та Асоціацією міст України. Головною його метою є "сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади та покращення відносин між місцевими та регіональними органами влади цих трьох країн". Під час роботи семінару українська делегація зустрілась із Послом України у Франції паном Олегом Шамшуром, очільниками французьких міст Тур, Плоук-Лермітаж. Круглі столи, проведені в рамках семінару, дали можливість подискутувати з очільниками та представниками асоціацій органів місцевого самоврядування Молдови, Румунії, Франції та Польщі.

  Семінар Східного партнерства організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Європейської комісії в рамках Стратегічного партнерства, підписаного з проектом Ради Європейських муніципалітетів та регіонів “ПЛАТФОРМА”.

kk240120130 2

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Новини Житомира

       

Последнее изменение Пятница, 24/01/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework