Дипломати відвідали компанію Рудь

  Екскурсії на виробництво «Житомирського маслозаводу» продовжуються! Компанія «Рудь» сприяє зацікавленості національних та іноземних туристів у відвідуванні Житомира та Житомирщини.


   Акціонерне товариство нарощує потенціал для розвитку індустрії подорожей таким чином, щоб область успішно конкурувала у сегменті промислового, культурного, світоглядного туризму.

  Так, 6 липня підприємство відвідала група дипломатів та співробітників посольств США, Бельгії, Єгипту, Іраку, Лівану, Лівії, Малазії, Португалії, Кувейту, Швеції, Палестини, Чорногорії, Німеччини, Білорусі, Італії, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Грузії, Уругваю, Канади, В’єтнаму. 

  Також серед відвідувачів підприємства були представники Міжнародного трейд-клубу, співробітники Представництв ЄБРР, ООН, фахівці Державного управління справами, Міністерства культури України, МЗС, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

  Упродовж екскурсії поважні гості дізналися багато цікавого про виробництво морозива. В дегустаційній залі екскурсанти скуштували різні види морозива. Вони також подивились фільм про компанію «Рудь»: історію підприємства, його досягнення.

изображение viber 2019 07 08 12 08 21

изображение viber 2019 07 08 12 08 19

Новини Житомира

       

Последнее изменение Вторник, 09/07/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework