×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

ОДА оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки

Житомирська обласна державна адміністрація запрошує ініціативних та амбітних, з власним баченням розвитку освітньої галузі області людей до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки облдержадміністрації.

 У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- фотокартка розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- копія документа, який посвідчує особу (паспорт);

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи для участі в конкурсі слід подати до 4 березня 2015 року включно. 

Інформацію щодо умов конкурсу та умов оплати праці, конкретних функціональних обов’язків можна отримати в кадровій службі за телефонами: (0412) 47-50-29, 47-50-25, 47-50-77.

Довідково.

Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу. Оголошення щодо проведення конкурсу було опубліковане в газеті «Житомирщина» від 3 лютого 2015 року № 10-11 відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169.

Прес-служба облдержадміністрації

n 0402152761

Інформаційне агентство "Всі Новини"

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework