×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

На Житомирщині на 30% упали ціни на буряк та капусту

У червні, порівняно з травнем, у п’яти областях України була зафіксована дефляція,

n 1607155215повідомляє Державна служба статистики.

Зокрема, Житомирська та Чернігівська області стоять на третьому місці (після Тернопільської та Миколаївської). У нас зафіксовано дефляцію на рівні 0,1%.

За своїм змістом таке явище – протилежність інфляції. Її результатом є зниження загального рівня цін протягом певного періоду часу. Проте дефляція в Україні є періодом сезонним і спостерігається зазвичай у липні-серпні, коли з’являються овочі нового врожаю, які мають нижчу ціну у зв’язку з високою конкуренцією. Аналітики стверджують, що дефляція цього року в Україні не буде радикальною.

Так, в Житомирській області у червні знизився індекс споживчих цін на фрукти, овочі, цукор та товари легкої промисловості (одяг та взуття). Зниження цін на найбільш актуальні товари спостерігається і у липні. Станом на 10 липня, за даними Держстату, на Житомирщині майже на 30% упали ціни на буряк та капусту, а також на 13,9% на картоплю та 12,1% на цибулю, порівняно з цінами на 30 червня.

Інфляція ж в Україні у червні 2015 року, порівняно з травнем, без урахування окупованого Криму і Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції, сповільнилася до 0,4% з 2,2%, зафіксованих місяцем раніше.

Прочитано 716 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework