Бердичів використовує свій туристичний потенціал лише на 10%

Бердичів використовує свій туристичний потенціал лише на 10%

  Голова Житомирської обласної ради здійснив робочу поїздку до Бердичева в рамках запланованого відвідання всіх 66 громад Житомирщини, де зустрівся з міським головою Сергієм Орлюком.

   Відомо, що Бердичів має славу «малого Єрусалима» і міста романтичного кохання Оноре де Бальзака, зберігає головну католицьку святиню України і таємниці підземного міста. «Тобто, приїхати до Бердичева є безліч приводів. Але його туристичний потенціал використовується ледве на 10%», - вважає Володимир Федоренко.

  Разом з Бердичівським міським головою, народним депутатом Богданом Кицаком, депутатами Житомирської обласної ради Людмилою Кицак і Аллою Мусевич голова облради обговорив важливість розвитку туризму: «Ми маємо знову перетворити місто на жвавий, комфортний, багатий на цікавинки, гостинний для приїжджих центр життя. Потрібні доступні готелі, кафе, ресторани. Потрібна особлива атмосфера, в яку хочеться зануритися щонайменше на кілька днів».

  Володимир Федоренко зазначив, що за каденції обласної ради 8 скликання відбудеться економічний прорив Житомирщини. «Робота і достойна зарплата з’являться тоді, коли наш регіон стане привабливим для нового бізнесу, коли будуть створені прозорі правила гри. Інакше сюди не тільки долар, а й гривня не зайде», - наголосив голова облради. На його переконання, область має боротися за інвестора, а представники місцевої влади – ставати «інвестиційними нянями» і «діяти, як марафонці, а не бігуни на коротку дистанцію».

  Великі сподівання Володимир Федоренко покладає на відкриття аеропорту Житомира, що збільшить капіталізацію області, адже літовище стане транспортним хабом для Житомирщини, столиці і сусідніх регіонів.

  Як й інші старовинні міста, Бердичів має накопичені проблеми, які поглиблювалися роками, а вирішувати їх треба одночасно. Бракує коштів на оновлення комунікацій. Сміттєзвалище заповнене на 80%, потрібна сучасна утилізація та нові площі для полігону. Очисні споруди працюють на межі своїх потужностей, якісна питна вода – часто обговорювана тема.

  Міст на дамбі в аварійному стані, поруч полігон. Володимир Федоренко пообіцяв, що допомагатиме у вирішенні даного питання.

  «Місцевого бюджету на все не вистачає, тому тільки зростання економіки та бізнесу допоможуть громаді подолати проблеми. Я готовий допомагати міському голові в усьому, що дасть перспективу цьому чудовому місту і нашій області загалом. І при нагоді запрошую всіх відвідати Бердичів і наш славний край!», - підсумував Володимир Федоренко.

Пресслужба обласної ради

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework