Майже у 30 разів дорожче: бізнесмени з Київщини перепродають спецдозволи на видобуток бурштину в Олевську

Майже у 30 разів дорожче: бізнесмени з Київщини перепродають спецдозволи на видобуток бурштину в Олевську

  Підприємці з Київської області, які купили за 670 тисяч гривень у Держгеонадр України "спецдозвіл на видобуток бурштину", перепродують його за 20 мільйонів грн.

   Спецдозвіл окремо перепродати не можна, тож підприємці вдалися до хитрощів і виставили на аукціон "КОРПОРАТИВНІ ПРАВА (100 % ЧАСТКА У СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ) В ТОВ "ГІД ГРУП"". Про це повідомляє "Olevsk online".

  Лот такого змісту розміщений в системі Прозорро Продаж

  На продаж пропонується 100% корпоративних прав ТОВ "ГІД ГРУП".

  "ТОВ "ГІД ГРУП" (далі Компанія) – приватна компанія, має всю необхідну дозвільну документацію (спеціальний дозвіл на користування надрами №5004 від 31 травня 2019 року) для реалізації законно видобутого бурштину-сирцю в процесі геологічного вивчення у тому числі дослідно-промислової розробки на родовищі "Семенівське" зальною ліцензійною площею 19 га., яке розташоване в Олевському районі Житомирської області поблизу с. Обище. Дане родовище являється унікальним та заслуговує на увагу завдяки своїм запасам!!! та якості сировини", — повідомляє продавець

Ділянку Семенівську з покладами бурштину в Житомирській області 31 травня 2019 року придбала компанія ТОВ "ГІД ГРУП" за 670 тис грн. :https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2019-03-04-000050-1 ТОВ "ГІД ГРУП" зареєстрована у м. Бровари Київської області 25.08.2018 за 243 дні до аукціону, і основним видом діяльності була неспеціалізована оптова торгівля.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework