Житомирському ТТУ надали додаткову грантову підтримку в розмірі 150 тис. євро

Житомирському ТТУ надали додаткову грантову підтримку в розмірі 150 тис. євро

  В рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорту в Україні: модернізація тролейбусного транспорту м. Житомир», який впроваджується за грантової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку із залученням незалежного міжнародного Консультанта – французької компанії EGIS Internationale та її регіонального представництва EGIS Ukraina, 15 жовтня 2020 року на електронній платформі закупівель ЄБРР (ЕСЕРР) було здійснено розкриття пропозицій учасників тендеру із визначення підрядника з будівництва нової тролейбусної лінії на мікрорайон Мальованка.

   До участі в тендері свої пропозиції надали наступні компанії: ПП«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» та Консорціум у складі ТОВ «Коменергосервіс» і ТОВ «Електротрансбуд». Наразі група з реалізації проєкту спільно з консультантами проводять оцінку тендерних пропозицій.

  Окрім того, Європейським банком реконструкції та розвитку місту Житомиру в особі комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» надано додаткову грантову підтримку в розмірі   150 тис. євро для впровадження проєкту корпоративного розвитку, який спрямований на підвищення ефективності діяльності комунального підприємства.

  В рамках проєкту корпоративного розвитку будуть опрацьовані рішення щодо підвищення фінансової спроможності комунального підприємства, оптимізації виробничих процесів та впровадження заходів з реформування транспортної мережі з метою ефективного використання рухомого складу комунального електротранспорту.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework