У житомирській школі №21 вчителі проводять уроки в захисних екранах

У житомирській загальноосвітній школі №21 понад 60 з 95 вчителів проводять уроки у захисних медичних екранах. Адміністрація школи продовжує їх закуповувати.
Про це Суспільному розповіла директорка школи №21 Світлана Ременець. За її словами, спершу захисні екрани почали вдягати керівники навчального закладу:
"Вчителі на початку зважували, аналізували, а згодом почали поступово надягати екрани. Наразі з 95 вчителів дві треті вже працюють в екранах. Ми їх купували поступово, у різних точках, де можна купити. Ціна різна. З початку ми купували їх за 55 гривень. Наразі, залежно від моделей, вона дорожча. Особисто я розпочала з 1 вересня вести уроки у захисному екрані. Я читаю у двох шостих класах і мої діти знають, що це та для чого. Розуміють, що таким чином я захищаю як себе, так і їх та всіх оточуючих".

"По-перше, це захист і для дітей, і для вчителів. Я працюю в екрані вже більше трьох тижнів, тому що для вчителів іноземної мови це дуже зручно. Вимовляючи звуки, дітям треба показати, як його вимовити губами. Особливо для початкової школи. Для цього я опускаю екран, знімаю маску і показую дітям, як вимовляється звук".
Вчителька англійської мови Ірина Лобода каже, що захисний екран сьогодні вона надягнула вперше:
"Вчора я дуже хвилювалася, ходила у ньому весь вечір вдома, пробувала. Але сьогодні настільки все гладко. Діти нормально сприйняли. І абсолютно не було ніяких дискомфортних моментів".

"Ми виділяли 123 тисячі гривень для закладів освіти на придбання засобів захисту. Кожний вчитель за бюджетні гроші отримав три маски на руки. На сьогоднішній день ми не ставимо питання додаткових коштів. Надалі додатково кожний вчитель для зручності обирає сам засіб захисту і розуміє, що ми вступили у помаранчеву зону. Помаранчева зона передбачає обов’язкове використання чи масок, чи екранів".
Авторка: Антоніна Тугас
Камера: Віктор Підвисоцький