На Житомирщині за виявленими прокурорами порушеннями щодо накладення стягнень на в'язнів та недодержання режимних вимог покарано 67 посадовців виправних установ

  Органами прокуратури Житомирської області систематично здійснюється нагляд за додержанням вимог законів в установах виконання покарань  та слідчому ізоляторі, перевірками охоплюються усі сфери діяльності адміністрацій установ виконання покарань області.

 

  Зокрема, у серпні цього року прокурорами проведено цільові перевірки додержання режимних вимог, дотримання прав узятих під варту та засуджених осіб при накладенні на них дисциплінарних стягнень.

  Установлено, що внаслідок незабезпечення адміністрацією установ належного нагляду, засуджені порушують режимні вимоги. Йдеться про такі факти, як вживання алкогольних напоїв, зберігання заборонених предметів, перебування окремих з них на території установ без належних дозволів тощо.

  Водночас, прокурорами виявлено й випадки необґрунтованого накладення дисциплінарних стягнень на засуджених, неналежний розгляд матеріалів про дисциплінарні порушення.

  З метою усунення встановлених порушень законодавства за результатами серпневої перевірки керівництву установ виконання покарань та слідчого ізолятора внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді.

  У цілому з початку року за порушення вимог чинного законодавства із зазначених питань в установах виконання покарань прокурорами внесено 48 вказівок, які розглянуто і задоволено, 67 службових осіб притягнуто до дисциплінарної  відповідальності.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework