«Вікна давно просилися на заміну»: У Новограді-Волинському в музеї Косачів розпочинається ремонт

  Із 27 серпня Музей родини Косачів закривають на ремонт, — повідомила директор закладу Людмила Гамма. Цю новину колектив назвав приємною і знаковою, адже вперше за двадцять років існування музею в міському бюджеті нарешті знайшли кошти — 400 тисяч гривень.

  Керівники місцевих закладів культури зазначають: стали відчувати підтримку з боку влади і депутатського корпусу. Йдеться, зокрема, про виділення коштів на діяльність закладів сфери культури, введення в них додаткових необхідних штатних одиниць, - розповідає zvyagel.com.ua.

  Фінансування ремонту в Музеї родини Косачів стало несподіванкою для директора Людмили Гамми, хоч це і було довгоочікуваним явищем. Із нагоди святкування 150-річчя від дня народження землячки Лесі Українки, у рамках підготовки до якого підтримку отримали державні заклади, комунальний музей не міг розраховувати на кошти з обласного бюджету, тож виручив — місцевий. За це рішення місцевих депутатів колектив щиро дякує.

  — Ми давно просили кошти, бо давно потребували заміни старих вікон, через що взимку температура в музеї була такою низькою, що працівникам і відвідувачам доводилося перебувати у верхньому одязі. Тому починаємо з найболючішого — заміни вікон, — розповіла Людмила Петрівна. — Маючи власні газові котли, досі не мали можливості підтримувати відповідний температурний режим, у якому було б комфортно і працівникам музею, і музейним експонатам».

  Колектив просить із розумінням поставитися до того, що заклад тимчасово не працюватиме. Інформацію про відновлення роботи музею можна буде отримати за тел.: (04141) 2-02-12, (063) 01-61-300, (067) 90-81-799.

Юлія Климчук

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Понедельник, 31/08/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework