У Житомирі на Грушевського замінять ливневі решітки, які не справляються з великим потоком води

  У Житомирі під час ремонту асфальтного покриття на вулиці Грушевського відремонтують та замінять ливневі решітки, які не справляються з великим потоком води під час злив.

   Про це Суспільному розповів заступник житомирського міського голови Олександр Шевчук. За його словами, ці зливостоки є застарілими, тому під час сильних дощів забиваються сміттям і не пропускають воду:

  "У нас на цій ділянці дороги 153 каналізаційні люки і 65 ливневих приймачів. Із 150 люків 113 замінять на нові і відремонтують ділянки біля люків. Будуть замінені плити і верхній шар дорожнього покриття. Що стосується ливневих колодязів, 49 ливневих решіток буде замінено та відремонтовано".

У Житомирі на Грушевського замінять ливневі решітки, які не справляються з великим потоком води  Заступник житомирського міського голови Сергій Кондратюк каже, що всі зливостоки в місті побудовані 50-60 років тому:

  "Зливостоки не справляються зі зливами. Тому що за три години (25 серпня – ред.) випала пів місячна норма опадів. Коли йде звичайний дощ, то у Житомирі немає з цим проблем. А коли йде злива, то ливневі системи не справляються з таким потоком води. Коли ми проводимо капітальні ремонти доріг, асфальтобетонного покриття, то проводимо і технічне обстеження на пропускну здатність зливостоків. Там, де потрібно, ми збільшуємо і діаметри. Але ось саме в нижніх точках – на вулицях Перемоги, Покровській, Грушевського і в районі Промавтоматики – накопичується і стікає сміття, яке перекриває отвори у ливневих решітках. Наші комунальні служби виходять і вдень, і вночі, і чистять решітки, щоб вони були спроможні приймати стоки".

У Житомирі на Грушевського замінять ливневі решітки, які не справляються з великим потоком води  Житомирянка Алла Карапчинська розповідає, що проживає поблизу перехрестя вулиць Грушевського та Покровської вісім років і такі затоплення вулиць, як 25 серпня, спостерігає після кожної зливи:

  "Я тут живу вісім років, а моя донька – більше двадцяти, моя мама і дідусь жили у цьому районі. І оце постійно тут заливає. Тут вже упродовж 35-40 років затоплює. Постійно. І я не розумію чому? Чи це ніхто не чистить ці зливи?"

  Прибирає у дворі на перехресті вулиць Грушевського та Покровська житомирянка Віра Климчук:

  "Я цю ділянку прибираю, змітаю листя на узбіччя дороги і комунальники повинні прибирати його. Але, як злива, то тут постійно води по коліна. А буває стільки збирається, що неможливо не лише людям пересуватися, але і машинам".

 

Авторка: Антоніна Тугас,

Камера: Віктор Підвисоцький

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework