Виконком затвердив регламент, за яким працюватимуть житомирські школи з 1 вересня

  25 серпня виконавчий комітет Житомирської міської ради зібрався на позачергове засідання, аби затвердити регламент роботи закладів середньої освіти.

  Про це розповідає zhitomir.info.

  «1 вересня ми відкриваємо школи, нашим завданням було, щоб діти отримували знання саме у шкільному просторі, а не дистанційно. Ми зробили усе, щоб підготувати школи до відкриття: з бюджету буди виділені необхідні кошти на дезінфікуючі засоби і в нас немає потреби збирати ці кошти з батьків. Єдине – ми розуміємо, що маска – це індивідуальний засіб і потрібно, аби батьки подбали про безпеку своїх дітей. І сьогодні ми усі зібралися для того, щоб затвердити регламент роботи закладів середньої освіти міста Житомира з 1 вересня. Відпрацювали з кожною школою індивідуально, бо школи відрізняються і за чисельністю учнів, і за можливістю території, наявністю окремих корпусів, додаткових входів і т.д.», - зазначив мер Житомира Сергій Сухомлин.

  Заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко зазначила, що розроблений регламент роботи закладів освіти на основі нормативних документів, постанов головного санітарного лікаря, а також листів-рекомендацій, що надійшли з міністерства охорони здоров’я та міністерства освіти і науки.

  Перш за все, режим роботи закладів середньої освіти залежатиме від рівнів епідемічної безпеки. При зеленому рівні школи працюватимуть в звичайному режимі. При жовтому та помаранчевому рівнях заклади освіти також працюватимуть, але діятимуть певні правила протиепідемічної безпеки: передбачається змішане навчання з метою дотримання соціальної дистанції, яке полягає у поділі класу на групи і відвідування закладу по черзі (наприклад, через день, чи через тиждень). У червоній зоні – заборонятиметься відвідування закладів освіти і застосовуватимуться технології дистанційного навчання.

  Виконком погодив розроблений регламент. Далі кожна школа на основі даного регламенту має розробити власні індивідуальні плани роботи. При цьому для дітей з 1 по 5 клас рекомендовано організувати щоденне навчання, з 6 по 11 клас – рекомендовано організувати змішане навчання.

  За словами Світлани Ковтуненко, деякі уроки, за можливості, проводитимуть на свіжому повітрі, для проведення уроків використовуватимуть також інші приміщення – спортзали, актові зали, майстерні і т.д. Частина шкіл розроблять індивідуальні плани, аби уроки в окремих класах розпочинались у різний час і т.д.

  Також в департаменті освіти розробили пам’ятки для батьків, в яких звертають увагу на правила поведінки та правила гігієни в закладі освіти, а також на питний режим – обов’язкова наявність індивідуальної пляшки з питною водою. Також діти повинні мати індивідуальні засоби захисту – маски.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework