Сморід на Житомирщині: норкова ферма «Профуна» поновила роботу, обійшовши закон

  7 серпня в селі Сінгури Житомирської області мітингували селяни. Люди вимагали зупинити роботу норкової ферми, яка здійснює свою діяльність в обхід закону.


   Про це повідомили активісти ГО «Стоп корупції», які були на місці події.

  «Ми спільно з АО «Екобезпека» упродовж цілого року відстоювали інтереси жителів села та виступали проти діяльності норкової ферми «Профуна». Ми домоглися заборони суду на роботу ферми. Проте власники плюють на закон та на думку правосуддя. В обхід закону вони здали завод та тварин в оренду іншій компанії, яка наразі там порядкує», – наголосив правозахисник Максим Томілов.

Profuna

  Зазначимо, раніше Апеляційний суд виніс рішення залишити дійсним рішення суду про зупинення діяльності норкової ферми ТОВ “Профуна” на Житомирщині. Воно було опубліковане в реєстрі судових рішень.

  Проте схоже, що власники знайшли спосіб продовжувати отримати доходи з ферми і здали її в оренду новій фірмі, яка відновила виробництво.

Profuna

  Примітно, що поспілкуватись з селянами прибув адвокат нового орендаря, який «випадково» виявився адвокатом, який захищав інтереси «Профуни».

Profuna

  Селяни та активісти, а також партнер адвокатського об'єднання АО «Екобезпека» Іван Проданик звернулися до заступника голови Житомирської облдержадмінстрації Віктора Градівського. Той пообіцяв взяти справу під власний контроль, а також стежити за діяльністю правоохоронних органів у цьому питанні для контролю за виконанням рішення суду.

  Водночас активісти стверджують, що селяни вже не раз звертались до місцевих можновладців.

Profuna

  «Уже була купа звернень від місцевих, депутатів. Адже ферма продовжує працювати попри рішення суду, а людям нічим дихати».

  Згодом місцеві перенесли акцію під саму ферму.

Новини Житомира

Последнее изменение Понедельник, 10/08/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework