Тимчасовою виконувачкою обов'язків продюсера Житомирської філії Суспільного призначено Тамілу Бутко

  З 9 вересня тимчасовою виконуючкою обов’язків продюсера Житомирської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України призначено Тамілу Бутко, яка до того обіймала посаду лінійної продюсерки ТО телепрограм ТВО бюро телерадіоновин філії.

   Про це повідомляє stv.detector.media.

  Таке рішення прийняли члени правління НСТУ на черговому засіданні, йдеться у протоколі засідання від 6 вересня.

  Під час засідання правління НСТУ обговорило питання тимчасового виконання обов’язків продюсера (філії) філій ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД».

  «За результатами обговорення вирішили: відповідно до підпункту 17 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, та у зв’язку з виробничою необхідністю покласти з 09.09.2019 тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філій ПАТ "НСТУ" "Житомирська РД" на  Бутко Тамілу Станіславівну, продюсера (лінійного) ТО телепрограм ТВО бюро телерадіоновин філії ПАТ "НСТУ" "Житомирська РД"», – йдеться у протоколі.

  Як відомо, що продюсера філії обирають на конкурсі. У НСТУ через деякий час мають оголосити відбір.

  У Житомирській філії  до кінця 2018 року продюсером був Володимир Ладижець, який з 2 січня приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму НСТУ. На конкурсі, який відбувся у лютому 2019 року, правління НСТУ обрало Олексія Гайдучика з трьох кандидатів. Він приступив до роботи з 1 березня. Зазвичай, з новообраними продюсерами та менеджерами філій Суспільного підписують контракт на 1 рік з можливістю продовження. 

Фото: Фейсбук-сторінка Таміли Бутко

Новини Житомира

 

Последнее изменение Пятница, 13/09/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework