АВТО RIA

КУЛЬТУРА

В лісах Житомирщини розквітла рідкісна лісова орхідея. ФОТО

  Орхідея – це вже привабливо. «Орхідея у поліських лісах» – це цікаво, а «орхідея у лісах Полісся, що росте без світла» - викликає подив! Так- так, без краплиночки хлорофілу та без жодного яскравого кольору! Бліда і непримітна – тінь, а не квітка! Але тим і цікава.

Сольний концерт фортепіанної музики у виконанні Артура Дуткевича «Падеревський. Джазові імпровізації» з нагоди 80-ї річниці смерті Ігнація Яна Падеревського

  Протягом багатьох років Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці ініціює та організовує низку культурних проєктів, що промують культурну спадщину та традиції Польщі.

Чи цікавий туристам маршрут Садибами Терещенків? ВІДЕО

  Два вишуканих неоренесансних палаци, одна занедбана неоготична будівля і романтичні руїни на березі річки Тетерів - таким є архітектурний спадок родини видатних підприємців та меценатів Терещенко на Житомирщині.

На Житомирщині практикують сільський зелений туризм та прокладають екомаршрути

  Фестивалі, історичні замки та старовинні маєтки, а ще природні пам'ятки культури роблять Житомирську область привабливою для туристів.

Зелені садиби Житомирщини. Де відпочити влітку

  Офіційно в Житомирській області зареєстровано 30 зелених садиб. При цьому потенціал сільського зеленого туризму області використовується на 5-10%, хоча, за словами експертів, для громад зелений туризм наразі є одним із найпростіших способів поповнити бюджет громади.

Сім'я з Маріуполя переїхала на Житомирщину, розбудувавши зі старої дерев'яної хати зелену садибу

  7 років тому через війну на Донбасі родина Сергія та Лариси Михайлових переїхала із Маріуполя на Житомирщину. Продавши власний бізнес, подружжя купило в селі Рудня-Вороб'ївська стару дерев`яну хату, котру вони розбудували і перетворили на зелену садибу.

Таємниця рукописного збірника про “гисторию” козаків і гетьманів

  У Житомирському обласному краєзнавчому музеї зберігається рукописний збірник XVIII-XIX ст., що містить перепис втраченого літопису Граб’янки, - розповідає ukrinform.ua.

Паволоч: Полкове місто та штетл. ФОТО

  Село Паволоч, в якому живе близько 14 сотень осіб, лежить осторонь великих доріг, у глухому закутку Попільнянського району. І, напевне немає більше в Україні подібного села, яке колись було значним містом, центром великого полку, знаним центром хасидизму і взагалі єврейського життя.

Невідома Житомирщина. Піски: Церква, садиба та хмелесушарка

  Село Піски відоме із 1587 року. Нині тут мешкає близько 1400 осіб. В селі є три об’єкти, які можна вважати пам’ятками, але жоден із них до офіційного реєстру пам’яток не включено.

Спадок Терещенків: Мальовничий маєток у Турчинівці. ВІДЕО

  Графиня Терещенко-Уварова була змушена втікати до Франції саме з цього маєтку. Він розташований в селі Турчинівка на Житомирщині. Він може стати прекрасною точкою на туристичній мапі України. Україна - вражає.

Невідома Житомирщина: Ставки і маєток Дуніна-Вонсовича. ФОТО

  Село Ставки із 1924 по 2016 роки називалося Леніно. Мені дивно – як 15 років незалежності трималася за селом така бридка назва? Як називали себе мешканці села – леніняни? Невже їм було зовсім все рівно.

Дерев’яна церква 1768 року та не дуже оригінальна назва: Чим притягує село на Житомирщині. ФОТО

  Нині це село має не дуже оригінальну назву Українка, а до 1960 року воно називалося Пинязевичі.

Фестиваль морозива «Рудь» - вже зовсім скоро!

  Організатори гарантують отримання захоплюючих пригод, яскравих емоцій, святкового настрою і максимальне втілення цьогорічного слогану «Рудь» ― це завжди любов». 

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework